Glossify (3.1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: About
tr: Hakkında

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: Bundles
tr: Paketler

en: Taxonomy vocabularies
tr: Sınıflandırma sözlükleri

en: %field is required.
tr: %field gerekli.
