Glossify (3.1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Links
te: లంకెలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: About
te: గురించి
