Glossify (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Links
uk: Посилання

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Theming
uk: Оформлення

en: About
uk: Про модуль

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Tooltips
uk: Підказки
