Gmail API (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Mail
pl: Poczta

en: Off
pl: Wyłączony

en: Missing
pl: Brakujące

en: E-mail from name
pl: Nazwa nadawcy e-maila

en: E-mail from address
pl: Adres nadawcy e-maila

en: Install options
pl: Opcje instalacji

en: E-mail options
pl: Opcje e-mail

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
pl: Adres e-mail, z którego będą wysyłane wszystkie wiadomości.

en: Send test e-mail
pl: Wyślij testowy e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
pl: Adres e-mail, na który zostanie wysłany testowy e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pl: Wprowadź adres, aby wysłać wiadomość testową.
