Gmail API (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Off
fi: Pois päältä

en: Missing
fi: Puuttuu

en: E-mail from name
fi: Sähköpostin lähettäjä

en: E-mail from address
fi: Sähköpostin lähetysosoite
