Gmail API (1.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: On
sv: På

en: Mail
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Off
sv: Av

en: Missing
sv: Saknas

en: E-mail from name
sv: Namn för utgående e-post

en: E-mail from address
sv: Adress för utgående e-post

en: Install options
sv: Alternativ för inställningar

en: E-mail options
sv: Alternativ för E-post

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
sv: E-postadressen som all e-post skall vara från.

en: Send test e-mail
sv: Skicka testmeddelande

en: E-mail address to send a test e-mail to
sv: E-postadress att skicka ett testmeddelande till

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sv: Skriv in en e-postadress som ett testmeddelande skall skickas till.

en: The provided from e-mail address is not valid.
sv: Den angivna e-postadressen "från" är inte giltig.

en: Attachment could not be found or accessed.
sv: Bilaga kunde inte hittas eller nås.
