Gmail API (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Mail
uk: Пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Missing
uk: Відсутнє

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: Install options
uk: Опції встановлення

en: E-mail options
uk: Настроювання e-mail

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
uk: Адреса електронної пошти, з якої будуть надходити всі листи.

en: Send test e-mail
uk: Відправити тестовий лист

en: E-mail address to send a test e-mail to
uk: Адреса електронної пошти для відправки тестового електронного листа на

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
uk: Введіть адресу щоб мати змогу отримувати на неї тестові повідомлення.

en: Attachment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Allow to send e-mails formatted as HTML
uk: Дозволити відправляти повідомлення електронної пошти в форматі HTML

en: Error sending e-mail from @from to @to: @error_message
uk: Помилка відправки електронної пошти від @from до @to: @error_message
