Gmail API (1.0.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Mail
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Off
da: Afbrudt

en: Missing
da: Mangler

en: E-mail from name
da: E-mail 'fra' navn

en: E-mail from address
da: E-mail 'fra' adresse

en: Install options
da: Installation

en: E-mail options
da: E-mail valg

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
da: Afsenderadressen for alle e-mails.

en: Send test e-mail
da: Send test-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
da: Send en test-mail til denne adresse

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.

en: The provided from e-mail address is not valid.
da: Den angivne afsenderadresse er ikke gyldig.

en: Attachment could not be found or accessed.
da: Vedhæftning kunne ikke findes eller tilgås.
