Gmail API (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Mail
sk: Pošta

en: Off
sk: Vypnúť

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: E-mail from name
sk: Email od

en: E-mail from address
sk: Email z adresy

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sk: E-mailová adresa kam bude odoslaný testovací e-mail.
