Gmail API (1.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: On
vi: Bật

en: Mail
vi: Thư

en: Off
vi: Tắt

en: Missing
vi: Bị mất

en: E-mail from name
vi: Tên người gửi

en: E-mail from address
vi: Địa chỉ gửi

en: Install options
vi: Tùy chọn Cài đặt

en: E-mail options
vi: Tùy chọn E-mail

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
vi: Địa chỉ e-mail của người gửi sẽ dùng.

en: Send test e-mail
vi: Thử gửi e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
vi: Địa chỉ sẽ gửi email thử nghiệm tới

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
vi: Nhập địa chỉ sẽ nhận thư thử nghiệm.

en: The provided from e-mail address is not valid.
vi: Địa chỉ e-mail đã nhập không hợp lệ.

en: Attachment could not be found or accessed.
vi: Không tìm thấy hoặc không mở được tệp đính kèm.
