Gmail API (1.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Mail
tr: Posta

en: Off
tr: Kapalı

en: Missing
tr: Kayıp

en: E-mail from name
tr: E-posta adı

en: E-mail from address
tr: Gönderen e-posta adresi
