Gmail API (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Off
el: Κλειστό

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: E-mail from name
el: Το όνομα του αποστολέα του e-mail

en: E-mail from address
el: Διεύθυνση αποστολέα του e-mail
