Gmail API (1.0.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Mail
lv: Pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Off
lv: Izslēgts

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: Install options
lv: Instalācijas uzstādījumi
