Gmail API (1.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Mail
ca: Correu

en: Off
ca: Inactiu

en: Missing
ca: Perdut

en: E-mail from name
ca: Nom del remitent del correu electrònic

en: E-mail from address
ca: Adreça de correu electrònic del remitent
