Gmail API (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Mail
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: Missing
cs: Chybějící

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: E-mail options
cs: Nastavení e-mailu

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
cs: E-mailová adresa, od které budou všechny e-maily.

en: Send test e-mail
cs: Odeslat testovací e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
cs: E-mailová adresa pro zaslání testovacího e-mailu

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.

en: Attachment could not be found or accessed.
cs: Příloha nebyla nalezena nebo není přístupná.
