Gmail API (1.0.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: On
fr: Activé

en: Mail
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Off
fr: Désactivé

en: Missing
fr: Manquant

en: E-mail from name
fr: Nom de l'expéditeur

en: E-mail from address
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: Install options
fr: Options d'installation

en: E-mail options
fr: Options de courriel

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
fr: L'adresse e-mail d'où tous les e-mails seront envoyé.

en: Send test e-mail
fr: Envoyer e-mail de test

en: E-mail address to send a test e-mail to
fr: L'adresse e-mail où le message de test sera envoyé

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
fr: Entrez une adresse, pour avoir un e-mail de test envoyé.
