GMap Module (3.0.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Blank
ps: تش

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Argument
ps: استدلال

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Relationship
ps: اړيكې
