GMap Module (3.0.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Node
af: Mode

en: Gray
af: Grys

en: Blue
af: Blou
