GMap Module (3.0.2) - en to gl translation catalogue (88 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Blank
gl: En blanco

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Node
gl: Nodo

en: Separator
gl: Separador

en: Points
gl: Puntos

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Address
gl: Enderezo

en: Week
gl: Semana

en: Argument
gl: Argumento

en: Purpose
gl: Propósito

en: Original
gl: Orixinal

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Disable mousezoom
gl: Desactivar un país

en: Default map settings
gl: Usar os axustes predefinidos de RSS

en: Default center
gl: Orde predeterminada

en: Default zoom
gl: Orde predeterminada

en: Default control type
gl: Tipos de argumentos predefinidos

en: Default map type
gl: Tipos de argumentos predefinidos

en: @name : @title
gl: !title por !name

en: Marker action
gl: Acción '%action' engadida.

en: Open link
gl: Color das ligazóns

en: Marker manager
gl: Xestor do grupo

en: Maximum zoom
gl: Tamaño máximo

en: Track markers
gl: Seguimento de artigos

en: Marker defaults
gl: Separador de Miles

en: Minimum zoom
gl: Mínimo de permanencia en caché

en: Clusterer settings
gl: opcións de !key

en: Activate on
gl: Creado en

en: Cluster on
gl: Creado en

en: at most
gl: Enquisa máis recente

en: Location chooser
gl: Localización do SWFObject

en: Disable dragging
gl: Desactivar un país

en: Disable keyboard
gl: Desactivar un país

en: Use AutoZoom
gl: Usar SWFObject

en: Create a macro
gl: Motor de macros.

en: Overlay editor
gl: Editor de variábeis

en: Click map
gl: Click para reproducir

en: Edit Info
gl: Activar Info

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Stroke weight
gl: Peso da pestana

en: Fill color
gl: Esquema de cor

en: User locations
gl: Lista de usuarios

en: Node locations
gl: O {node}.nid do nodo.

en: GMap Location
gl: Localización do SWFObject

en: Page header
gl: Cabeceira da páxina

en: Page footer
gl: Pé de páxina

en: Markers per role
gl: Por rol por páxina

en: Node settings
gl: Axustes do nodo

en: Location map
gl: Localización do SWFObject

en: Author map
gl: Información do autor

en: Map Macro
gl: Motor de macros.

en: Author Location
gl: Ubicación do autor

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Controls
gl: Controis

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Macro text
gl: Texto da macro

en: White
gl: Branco

en: Gray
gl: Gris

en: Relationship
gl: Relación

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Animation
gl: Animación

en: Route
gl: Ruta

en: Do not use a relationship
gl: Non uses unha relación

en: Yellow
gl: Amarelo
