GMap Module (3.0.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Blank
gu: ખાલી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Node
gu: નોડ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Route
gu: માર્ગ
