GMap Module (3.0.2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Argument
ka: არგუმენტი

en: Blue
ka: ლური
