GMap Module (3.0.2) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Fill color
kn: ಬಣ್ಣವನ್ನು ತುಂಬಿಸು

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು

en: Unused
kn: ಬಳಸದೇ ಉಳಿದ
