GMap Module (3.0.2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Node
lt: Mazgas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Points
lt: Taškai

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Address
lt: Adresas

en: Week
lt: Savaitė

en: Argument
lt: Parametras

en: Original
lt: Orginalas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Yellow
lt: Geltona

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlyna
