GMap Module (3.0.2) - en to no translation catalogue (41 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Remove
no: Fjern

en: Enable
no: Aktiver

en: None
no: Ingen

en: Field
no: Felt

en: Default
no: Standard

en: Blank
no: Tom

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Sunday
no: søndag

en: Monday
no: mandag

en: Tuesday
no: tirsdag

en: Wednesday
no: onsdag

en: Thursday
no: torsdag

en: Friday
no: fredag

en: Saturday
no: lørdag

en: Filename
no: Filnavn

en: Separator
no: Skilletegn

en: User settings
no: Brukerinnstillinger

en: Address
no: Adresse

en: Week
no: Uke

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Insert Google Map macro.
no: Sett inn Google Maps-makro

en: Create a macro
no: Lag en makro

en: Node settings
no: Innleggsinnstillinger

en: Controls
no: Kontroller

en: Alignment
no: Justering

en: White
no: Hvit

en: Gray
no: Grått

en: Relationship
no: Relasjon

en: Pink
no: Rosa

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Animation
no: Animasjon

en: Route
no: Sti

en: Do not use a relationship
no: Bruk ikke en relasjon

en: Yellow
no: Gul
