GMap Module (3.0.2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ
