GMap Module (3.0.2) - en to sk translation catalogue (109 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Blank
sk: Prázdne

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Node
sk: Uzol

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Points
sk: body

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Address
sk: Adresa

en: Week
sk: Týždeň

en: Purpose
sk: Účel

en: Original
sk: Originál

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: Disable mousezoom
sk: Zakázať zoomovanie myšou

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
sk: Táto voľba zakáže meniť mierku mapy otáčaním kolieska myši.

en: Default map settings
sk: Predvolené nastavenia mapy

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená šírka Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená výška Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
sk: Predvolený stred

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
sk: Súradnice predvoleného stredu zobrazovania Google mapy.
    Zadáva sa v ako desatinné číslo šírky a dĺžky oddelené čiarkou.

en: Default zoom
sk: Predvolená mierka

en: The default zoom level of a Google map.
sk: Predvolená mierka Google mapy.

en: Default map type
sk: Predvolený typ mapy

en: Maximum zoom
sk: Maximálna mierka

en: Minimum zoom
sk: Minimálna mierka

en: Lines per box
sk: Riadkov v boxe

en: at most
sk: najviac

en: lines
sk: riadkov

en: Maximum number of lines per info box
sk: Maximálny počet riadkov v boxe

en: Location chooser
sk: Nástroj na výber umiestnenia

en: Used to activate location choosing using a gmap.
sk: Pre aktivovanie pozície pomocou výberu za použitia gmap.

en: Disable dragging
sk: Zakázať ťahanie

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
sk: Znemožniť používateľovi ťahať mapu. Ak je vypnuté ťahanie, sú súčasne vypnuté aj klávesové skratky.

en: Disable keyboard
sk: Zakázať klávesnicu

en: Disable the keyboard shortcuts.
sk: Vypne klávesové skratky.

en: Use AutoZoom
sk: Automatická mierka

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
sk: Zvolí automatickú mierku mapy tak, aby v nej boli zobrazené všetky vložené body - ak nejaké sú.

en: Enable Overview Map
sk: Povoliť Overview Map

en: Add scale control to map.
sk: Pridať do mapy ovládač mierky.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
sk: Pridá ovládanie mierky do mapy v predvolenej polohe.

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
sk: Zadaná hodnota nie je platný CSS rozmer.

en: Insert Google Map macro.
sk: Vložiť Google Map makro.

en: Create a macro
sk: Vytvoriť makro

en: Configure GMap settings
sk: Nastavenia GMap

en: Lines
sk: riadky

en: Edit Info
sk: Upraviť informáciu

en: Marker
sk: Značka

en: User locations
sk: Umiestnenia používateľov

en: Node locations
sk: Umiestnenia uzlov

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
sk: Na pridanie/zmenu vášho umiestnenia na mape užívateľov, <a href="@url">upravte vaše umiestnenie</a>.

en: Macro
sk: Makro

en: Page header
sk: Hlavička

en: Text at the top of the user map.
sk: Text na vrchu používateľovej mapy.

en: Page footer
sk: Päta

en: Text at the bottom of the user map.
sk: Text na spodu používateľovej mapy.

en: %role (Role ID: %rid)
sk: %role (ID Role: %rid)

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Build a GMap macro
sk: Vytvoriť makro GMap

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Šírka mapy ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <EM>50px</EM>, <EM>5em</EM>, <EM>2.5in</EM>, <EM>95%</EM>

en: Map height
sk: Výška mapy

en: The map height, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Výška mapy ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <EM>50px</EM>, <EM>5em</EM>, <EM>2.5in</EM>, <EM>95%</EM>

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Macro text
sk: Text makra

en: White
sk: Biela

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Animation
sk: Animácia

en: Route
sk: Cesta

en: Do not use a relationship
sk: Nepoužiť vzťah

en: Yellow
sk: Žltá

en: Maximum initial zoom
sk: Maximálna počiatočná mierka

en: Polygon default style
sk: Predvolený štýl polygónu

en: Disable Continuous Zoom
sk: Zakázať plynulé približovanie/vzďaľovanie

en: Map: Standard street map.
sk: Mapa: Štandardná cestná mapa

en: The standard default street map. Internal name: G_NORMAL_MAP
sk: Štandardná cestná mapa. Interný názov: G_NORMAL_MAP

en: Satellite: Standard satellite map.
sk: Družica: Štandardná družicová mapa.

en: Satellite view without street overlay. Internal name: G_SATELLITE_MAP
sk: Družicové snímky bez zaznačenej cestnej siete. Interný názov: G_SATELLITE_MAP

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
sk: Hybrid: Hybridná družicová mapa.

en: Satellite view with street overlay. Internal name: G_HYBRID_MAP
sk: Družicové snímky so zobrazením cestnej siete. Interný názov: G_HYBRID_MAP

en: Line style
sk: Štýl riadka

en: Use for new and changed lines
sk: Použije sa pre nové a zmenené riadky

en: Polygon style
sk: Štýl polygónu

en: Use for new and changed polygons
sk: Použije sa pre nové a zmenené polygóny

en: Javascript is required to view this map.
sk: Pre zobrazenie mapy je nutný javaskript.

en: GMap markers
sk: GMap značky

en: GMap Marker
sk: GMap značka

en: Go to URL
sk: Prejsť na URL
