GMap Module (3.0.2) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Blank
ta: வெறுமை

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Node
ta: கணு

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: User settings
ta: பயனர் அமைவுகள்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Relationship
ta: உறவு

en: Blue
ta: நீலம்

en: Route
ta: வழி
