GMap Module (3.0.2) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Address
th: ที่อยู่

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Gray
th: สีเทา

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Route
th: เส้นทาง

en: Yellow
th: เหลือง
