GMap Module (3.0.2) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Blank
ur: خالی

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Route
ur: روٹ
