GMap Polygon Field (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Stroke color
de: Strichfarbe

en: Stroke weight
de: Strichstärke

en: Stroke opacity
de: Strich-Deckkraft

en: Fill color
de: Füllfarbe

en: Google Maps API key
de: API-Key für Google Maps
