GMap Polygon Field (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Stroke weight
pl: Grubość pędzla

en: Stroke opacity
pl: Przeźroczystość obrysu

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Google Maps
