GMap Polygon Field (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Stroke color
pt: Cor do traço

en: Stroke weight
pt: Peso do traço

en: Stroke opacity
pt: Opacidade do traço

en: Fill color
pt: Cor de preenchimento

en: Google Maps API key
pt: Chave do Google Mapas API
