Google Map Static (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
ca: No facis res.

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: Negate the condition
ca: Nega la condició
