Google Map Static (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
