Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
fr: Ne rien faire.

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées

en: Negate the condition
fr: Inverser la condition
