Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
nl: Doe niets.

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren
