Google Map Static (8.x-0.0-beta4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate

en: Negate the condition
ro: Negați condiția
