Google Map Static (8.x-0.0-beta6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
de: Nichts machen.

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden

en: Negate the condition
de: Bedingung umkehren
