Google Map Static (8.x-0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing.
pt: Não fazer nada.

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas

en: Negate the condition
pt: Negar a condição
