Google - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Click here
da: Klik her

en: Address
da: Adresse

en: Order
da: Rækkefølge

en: City
da: By

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
