Google - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Address
bs: Adresa

en: Order
bs: Poredak
