Google - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Logo
ca: Logotip

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Order
ca: Ordre

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
