Google - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Address
hi: पता

en: Order
hi: क्रम

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: UUID
hi: युयुआइङी
