Google - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Logo
ka: ლოგო

en: Language code
ka: ენის კოდი
