Google - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Order
ku: ڕیز

en: Language code
ku: کۆدی زمان
