Google - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Logo
ru: Логотип

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Address
ru: Адрес

en: Store Name
ru: Название магазина

en: Order
ru: Порядок

en: City
ru: Город

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: Changed
ru: Изменение

en: Max Width
ru: Максимальная ширина

en: Max Height
ru: Максимальная высота

en: Language code
ru: Код языка

en: Upload logo
ru: Загрузить логотип

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
