Google - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి

en: Address
te: చిరునామా

en: Order
te: క్రమం

en: City
te: నగరం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
