Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Order
ast: Orde
