Google - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Address
id: Alamat

en: Order
id: Urutan

en: City
id: Kota

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Publishing status
id: Status penerbitan
