Gmap Store Locator (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Address
mr: पत्ता

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Store Name
mr: दुकानचे नाव

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
